Pro majitele

Ikona lupy

Získejte přehled o tom, co vaši lidé skutečně dělají

V time@work snadno zjistíte, kolik času každý zaměstnanec věnoval práci na zákaznickém projektu a zda-li byla jeho práce fakturována či odepsána až po fakturaci. Dozvíte se také, jak efektivně věnoval čas ostatním projektům, jako je studium, obchodní aktivity a podobně. Vše můžete porovnat s jeho skutečnými náklady a výnosy.

Ikona peneženky s křížkem

Víte, kolik vás skutečně stojí neefektivní procesy?

Aplikace time@work je vynikajícím pomocníkem při sledování efektivity vaší práce. Nabízí přehled času věnovaného jednotlivým projektům, ukazuje, kolik vás stojí provoz vašich nerentabilních aplikací nebo kolik jim lidé věnují svého času.

Ikona vzestupného grafu

Poznejte nejziskovějšího klienta, zaměstnance či aktivitu

Manažeři si často myslí, že daný zaměstnanec je pro ně nepostradatelný, a přitom je ve skutečnosti pro společnost ztrátový. Díky time@work získáte podklady pro detailní analýzy výkonnosti zaměstnanců či klientů, které vám umožní zefektivnit vaše podnikání i tým.

Ikona sešitu s odškrtanými úkoly

Uzavřete měsíc včetně rozpracované výroby v krátké době

Závěrkové operace závisejí na údajích z jednotlivých projektů. S time@work máte tato data kdykoliv k dispozici, takže můžete provést uzávěrku měsíce velmi rychle. Čas pro výpočet projektových bonusů zkrátíte na minimum.

Ikona balíku peněz

Zvyšte svoje příjmy díky detailním podkladům

Většina firem poskytujících profesionální služby neúčtuje svým klientům veškerou odvedenou práci. Díky time@work máte přesné podklady k fakturaci a vaše příjmy se bez velkého úsilí zvýší.