O společnosti

Společnost LLP Prague je součástí skupiny LLP Group, která poskytuje konzultační a softwarové služby lokálním i mezinárodním společnostem v rámci Evropy, v Severní Americe a Mexiku. Náš přístup kombinuje konzultační a projektově manažerské dovednosti s mezinárodním softwarovým produktem a softwarovým vývojem s cílem dodat cenově efektivní a pragmatické řešení.

Mapa světa

30+ let zkušeností

LLP Group byla založena v Praze v roce 1992. Od roku 1995 společnost dále expandovala na rozvíjející se trhy centrální a východní Evropy a dnes zahrnuje 8 poboček a poskytuje produkty různého druhu, které tvoří vzájemně se doplňující portfolio produktu a služeb.

Do skupiny LLP Group také patří společnost LLP CRM, významný partner společnosti Microsoft, který implementuje Microsoft Dynamics 365 a Pivotal. LLP CRM poskytuje řešení v oblasti řízení vztahů se zákazníky (customer relationship management).

Dalším členem skupiny LLP Group je společnost systems@work, která je autorem produktů time@work pro řízení profesionálních služeb, expense@work pro řízení výdajů a forms@work pro správu formulářů a řízení workflow.

100 odborníků

LLP Group má v současné době okolo 100 zaměstnanců, působících na různých projektech. Hlavní část tvoří aplikační konzultanti, techničtí konzultanti, developeři, projektoví manažeři a account manažeři.

Mapa - kanceláře společnosti LLP Group, kliknutím přejdete na Google Maps

Kontakt

LLP Prague s.r.o.
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15
190 93 Praha 9

+420 603 425 005
jiri.stiller@llpgroup.com

Firma je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 13051.